Kolejna gra na szkolenia z zarządzania – certyfikacja

Posted by in Wpisy, on 16 grudnia 2017

Informujemy, że w naszej bibliotece gier dla branży MŚP, fundacji NGO i sektora publicznego od tego kwartału udostępniliśmy symulację team building: Szkoleniowe mistrzostwa w szalonym wariancie gry w Minigolf (Wstępna nazwa gry jest do korekty – jednak wyraża sens zadania.)
Tą grę wykorzystujemy na szkoleniach z mentoringu, z zarządzania czasem i na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Szkolenia Z Przywództwa.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Merytoryka gry: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia gry: Chile
Czas trwania pojedynczej rundy: pół dnia
Liczba uczestników: od 7, do 20.
Sprzęt potrzebny trenerowi: hula hop – sztuk siedem, pistolet do kartuszy – sztuk trzy, zeszyt w kratkę- sztuk siedem, trochę kaszy, paczka morelowych mazaków, przystawka do mielenia mięsa

REFERENCJE
P.H.U. “COLORATO” BÜLENT PARLAK, Dreamedia Sp. z o.o., KOS S.C. Ryszard Kosmowski, Sylwia Kosmowska – Rybak, Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak, Przetwórstwo Żywic Poliestrowych Burdziąg Janusz, Beyond.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Q-workshop Patryk Strzelewicz, Powiat Rawicki, Gmina Swarzędz, Wielkopolskie Centra Medyczne ,,Remedium”, Szpital Wojewódzki w Poznaniu, Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu, Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Komitet Pomocy Bliźniemu przy Parafii św. Zygmunta , Polskie Stowarzyszenie Centrum Promocji Zdrowia i Profilaktyki, Stowarzyszenie „Ordo ex Chao”, Stowarzyszenie Empatia , Stowarzyszenie Kultury Fizycznej YELONKI, Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzacych „Tęcza”, „Towarzystwo Zwalczania , Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Gra była również rozgrywana na studiach doktoranckich „Fizyka”

OPRACOWANIA:
Trenerem zainteresowanym tym narzędziem polecamy pozycje literaturowe:

 • Ja, ołówek-Leonard E. Read
 • Zarządzanie stresem, Jak rozpoznawać sytuacje stresowe i im przeciwdziałać-Reiner Blank, Jorg-Peter Schroder
 • Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha-Richard J. Connors
 • Szkoła liderów. Dwa lata w Harvard Business School-Philip Delves Broughton
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell
 • 90-minutowy menadżer-David Bolchover, Chris Brady
 • Zbiór gier doskonalących burzę mózgów-Mike Mulvihill, Mary Scannell

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Jarosław, ośrodek Iskra, ulica Rudzka 59
  Opłata za jedną osobę: 1500 PLN plus VAT. Dajemy opcję uiszczenia ceny w ratach – dwanaście wpłat.
  W cenie warsztatu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Domowy boczek zawijany. Zupa: Zupa gulaszowa z wołowiną ze śmietaną i grzanką . Drugie danie: Udziec jagnięcy pieczony w białym winie z rozmarynem i czosnkiem, z pomidorowo-serowymi szpeclami oraz sałatką z vinaigrette i limonką. Deser: Lodowa fantazja, czyli lody z sosem karmelowym wzbogacone owocowym bukietem. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .