Najnowsza gra na szkolenia z przywództwa – certyfikacja

Posted by in Wpisy, on 18 czerwca 2017

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla sektora małych firm rodzinnych, organizacji niekomercyjnych i sektora publicznego od tego kwartału udostępniliśmy grę szkoleniową: Szkoleniowe mistrzostwa w nietypowym wariancie zabawy w szczudła (Wstępna nazwa gry jest do zmiany – niemniej pokazuje charakter tej sesji.)
Tą grę polecamy na treningach z planowania sytuacyjnego, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Główne jej użytkowanie to Szkolenia Z Obsługi Klienta.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach gry: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia licencji: Czarnogóra
Czas realizacji: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimalnie 6, do 18.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: piłka lekarska – sztuk osiem, obejma stalowa – sztuk dziewięć, zakreślacz- sztuk siedem, trochę żelków, paczka szmaragdowych markerów, sitko do mielenia

REFERENCJE
Pracownia Rozwoju i Kariery Wygraj Siebie Beata Strzyżewska, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A., Griltex Polska spółka z o.o., SRM Lakiery do drewna, Nowa Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Sprzętowo-Budowlane „SPRZĘTO-BUD” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Drukarnia Wiśniewski, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Wielkopolski Klaster Lotniczy”, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, Gmina Margonin, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu, Fundacja Na Rzecz Nauki Polskiej, Fundacja Służewska, Polski Związek Tenisowy, Stowarzyszenie „Damy Radę”, Stowarzyszenie Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych i Losowych , Stowarzyszenie Luka , Stowarzyszenie Twórców „Pomost”, Towarzystwo Miłośników Historii, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Gra była również stosowana na studiach doktoranckich „Pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia”

DODATKOWA WIEDZA:
Konsultantom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry proponujemy następujące opracowania:

 • Ja, ołówek-Leonard E. Read
 • Kiedy pieniądz umiera. Prawdziwy koszmar hiperinflacji-Adam Fergusson
 • Kształtowanie liderów-John Adair
 • Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności -Jon Gordon
 • Tajniki wystąpień publicznych. 101 porad dla prezenterów-Łukasz Dąbrowski
 • Kształtowanie strategii szkoleń i rozwoju pracowników-Andrew Mayo
 • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Chojnów, pałac Mamaison Le Regina, ulica Wirażowa 2b
  Opłata za uczestnictwo: 2500 złotych plus podatek VAT. Proponujemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – sześć wpłat.
  W cenie szkolenia znajduje się obiad. Przystawka: Deska serów zachodnich z winogronami i bagietką . Zupa: grzybowa z lanym ciastem. Drugie danie: Pieczony schab w sosie własnym, ziemniaczki, zestaw surówek . Deser: strudel z ciasta francuskiego z aromatycznym nadzieniem jabłkowym, podany na ciepło z sosem waniliowym lub z gałką lodów waniliowych. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.