Ciekawa zabawa na szkolenia team building – licencja

Posted by in Wpisy, on 7 października 2017

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym katalogu symulacji dla branży firm określanych jako SME, fundacji NGO i administracji państwowej od zeszłego miesiąca udostępniliśmy symulację szkoleniową: Ekstremalne bicie rekordu w niezwykłym wariancie gry w Żaglówki na wodzie (Roboczy tytuł gry jest do zmiany – natomiast wyraża sens ćwiczenia.)
Naszą grę organizujey na treningach z innowacyjnego myślenia, z asertywności i na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Dominujące jej wykorzystanie to Miękkie Warsztaty Z Zarządzania Projektem.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Tematyka zabawy: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia gry: Korea Południowa
Czas realizacji: dwie godziny
Liczba uczestników: minimalnie 7, do 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: bumerang – sztuk trzy, wałek z kolcami – sztuk dwie, zakreślacz- sztuk sześć, trochę oliwy, paczka brzoskwiniowych kredek, wyciskacz do mopa

REFERENCJE
Neolit Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ZUHIP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Agregaty FOGO Sp. z o.o., WINTECH PRODUCTION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Tartak Zębowo Spółka Jawna Jerzy Nowak Wioletta Nowak, USŁUGI SPRZĘTOWE Samól Jolanta, Zakład Mechaniczny Jerzy Robak, Terra Usługi Leśne Zbigniew Marcinkowski, Powiat Jarociński, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J.A. Komeńskiego w Lesznie , Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Europejskie Centrum Młodzieży, Centrum Edukacji Kultury i Sztuki, Rehabilitacji i Rewalidacji, Instytut Antoniański – Ośrodek dla Dzieci i Młodzieży, Ośrodek Kultury i Edukacji SM WOLA, Społeczny Klub Seniora PZERII „PROMYK” , Stowarzyszenie Edukacji i Postępu „Step”, Stowarzyszenie Mieszkańców Domków Fińskich Jazdów, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Harcerstwa Polskiego
Symulacja była też realizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Administracja publiczna”

OPRACOWANIA:
Konsultantom chcącym prowadzić grę rekomendujemy następujące opracowania:

 • Ekonomia dobra i zła-Tomas Sedlacek
 • Kto zabrał mój ser?- Johnson Spencer
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim w polskich przedsiębiorstwach-Dagmara Lewicka
 • Elementy statystyki matematycznej z przykładami-Przemysław Milczarski, Jarosław
 • Rozwiązywanie konfliktów. Praktyczny poradnik dla pracodawców i menedżerów-Fredric Bohm, Stefan Laurell
 • Standardy europejskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi-Marta Juchnowicz
 • Zachowania organizacyjne w teorii i praktyce zarządzania-Urszula Gros

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Złotoryja, obiekt konferencyjny Spa Hotel Jawor, ulica Meissnera 17
  Koszt certyikacji: 2000 PLN VAT zw. Dajemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – cztery wpłat.
  W cenie treningu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Wędzony filet z łososia z sosem miodowo musztardowym. Zupa: zupa z maślaków z ziołowymi kluseczkami kładzionymi. Drugie danie: Rolada z kurczaka faszerowana porem i boczkiem z sosem pieczarkowym, wybór surówek w trzech smakach, ziemniaki opiekane. Deser: Mrożony krem bananowy podany z sosem jagodowym i gałką lodów pistacjowych. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.